Langer marketing - Komplexní marketingová agentura
Langer marketing arrow Langer marketing - Komplexní marketingová agentura
O nás
Získaná ocenění Proč nás Naše zkušenosti
Marketing
Inovativní marketing - - - - - - - - - - - - - - - - - Mystery Shopping Competitive Intelligence Staff team shopping - - - - - - - - - - - - - - - - - Merchandising Monitoring cen Optimalizace prodeje - - - - - - - - - - - - - - - - - Výzkum trhu - - - - - - - - - - - - - - - - - Odpadové hospodářství
Lidské zdroje - HR
Ceny PHM a kurzy měn
Aktuální ceny

Langer marketing

Posouváme hranice marketingového poradenství.

Langer marketingPosuňme společně i ty VašeLanger marketing o krok blíž
k Vašim
zákazníkům!Nezávislá komplexní marketingová společnost Langer marketing s.r.o. se již od svého vzniku v roce 2005 zaměřuje a také nabízí klientům komplexní marketingové řešení šité na míru v oblastech výzkumu trhu a výzkumu veřejného mínění, konzultační a poradenskou činnost, retail monitoringu, promoakce a merchandising. Specializujeme se na Mystery shopping - hodnocení kvality zákaznického servisu, Competitive Intelligence - konkurenční zpravodajství, školení, koučink a vzdělávání zaměstnanců a další služby v oblasti lidských zdrojů, nejen optimalizace v oblasti vztahů se zákazníky, ale i vztahů na pracovišti, včetně v současné době velmi žádaných kontrol dočasně práce neschopných zaměstnanců.

Langer marketing s.r.o. dodržuje etické principy a metodická pravidla sdružení ESOMAR, SIMAR, MSPA a SCIP, stejně jako interní směrnice pro mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění. Pro Mystery shopping a výzkum trhu a veřejného mínění máme vypracovaný speciální kodex Mystery shoppera a tazatele.


Prostřednictvím marketingového výzkumu odpovídá společnost Langer marketing s.r.o. svým klientům na nejčastější otázky:


Děláme to správně?
Jaké věci dělat?
Jak věci dělat?
Jak to dělá konkurence?

Pomoc studentům společností Langer marketing s.r.o.

Pomoc studentům

Studentům vysokých škol, zejména manažersko - ekonomického a marketingového směru umožňujeme v Langer marketing s.r.o. absolvovat praxi a získat tak zkušenosti, poskytujeme jim rovněž odbornou součinnost při zpracování bakalářských nebo diplomových prací v rámci této praxe.

Ohodnoťte úroveň služeb formou utajených návštěv. Nabídka spolupráce majitelům vozidel těchto značek. Vstupte zde!
Autoservisy
Anketa
Jaká je Vaše spokojenost s kvalitou obsluhy, při nákupech a využívání služeb?

Výsledky
Facebook
Mapa stránek
Mapa stránek
Evropsky katalog SEO webu sleduje SEO nastroje.cz Langer marketing s.r.o.