Proč právě nás?
Langer marketing arrow Proč nás
O nás
Získaná ocenění Proč nás Naše zkušenosti
Marketing
Inovativní marketing - - - - - - - - - - - - - - - - - Mystery Shopping Competitive Intelligence Staff team shopping - - - - - - - - - - - - - - - - - Merchandising Monitoring cen Optimalizace prodeje - - - - - - - - - - - - - - - - - Výzkum trhu - - - - - - - - - - - - - - - - - Odpadové hospodářství
Lidské zdroje - HR
Ceny PHM a kurzy měn
Aktuální ceny

Proč právě nás?

Dynamicky rostoucí marketingová společnost.


Samozřejmostí je pro nás naprosto oteřený, velmi osobní a flexibilní přístup. Spojíme Vaše znalosti s našimi zkušenostmi a nadhledem.


Víme jak je Váš čas drahý a zjištěné informace cenné,  jsme schopni zajisit předání informací v co nejkratším termínu. Např. při Mystery shoppingu ihned po jeho provedení.

Langer marketing
Komplexní marketingová agentura

Klientům nabízíme jak jednorázové služby, tak komplexní řešení včetně dlouhodobé spolupráce. Společně vždy nalezneme řešení.


Všechna naše řešení jsou šitá na míru konkrétnímu klientovi. Jsme si velmi dobře vědomí toho, že každý obor je velmi specifický.


Pro naše Mystery Shoppery, tazatele a spolupracovníky máme vypracovaný vnitřní etický kodex.


Nad rámec našeho etického kodexu dodržujeme etický kodex a podmínky mezinárodních sdružení: MSPA, ESOMAR, SIMAR a SCIP.


Důvodů proč se rozhodnout právě pro naše služby je hodně.
Správné rozhodnutí je však zcela na Vás!Naše týmy jsou složené z lidíkterým záleží na tom,aby byli pyšní na svoji práci.
Každý projekt ma na starosti vždy jeden project managerVýsledky a průběh projektu můžete kdykoliv sledovat na našem chráněném on-line portále researchmarketing.cz.

Již předtím jsme získali bohaté zkušenosti v práci pro největší společnosti v oboru, ne nadarmo tedy tvrdíme, že...

„naši konkurenti byli dříve jedničkami na trhu díky nám!“


Vaše služby či obchod uděláme ještě dokonalejší, neboť jen tak je dnes možné uspět! Naším hlavním cílem je přinášet zákazníkům růst a zisk.

Nespoléháme se jen na stará a osvědčená řešení, ale neustále přicházíme s novými technologiemi a postupy. Vždy je naším cílem nabídnout klientovi nějakou přidanou hodnotu.

Při své práci nabízíme velmi osobní a flexibilní přístup. Pro své klenty zajišťujeme komplexní marketingové služby, včetně konzultačních služeb a poradenství.

Ke každému klientovi je přistupováno zcela individuálně a to ať už se jedná o dlouhodobou, krátkodobou, či jednorázovou spolupráci. Dbáme vždy na velmi otevřený vztah s klientem. Tento profesionální přístup s možností stanovení individuálního řešení dílčích i komplexních projektů nám umožňuje nabídnout celé spektrum služeb šitých na míru s ucelenou prezentací výsledků a nabídkou komplexního poradenství.

Ohodnoťte úroveň služeb formou utajených návštěv. Nabídka spolupráce majitelům vozidel těchto značek. Vstupte zde!
Autoservisy
Anketa
Jaká je Vaše spokojenost s kvalitou obsluhy, při nákupech a využívání služeb?

Výsledky
Facebook
Mapa stránek
Mapa stránek
Evropsky katalog SEO webu sleduje SEO nastroje.cz Langer marketing s.r.o.